Projektavimas

Kokius projektus mes ruošiame?

  • Architektūrinius projektus
  • Konstruktyvo projektus
  • Šildymo, šaldymo ir ventiliacijos sistemų projektus
  • Vandentiekio ir nuotekų šalinimo projektus
  • Dujotiekio projektus
  • Elektrotechnikos, telekomunikacijų, gaisro ir apsauginės signalizacijos projektus
  • Valymo įrenginių projektus
  • Šilumos siurblių sistemų projektus
  • Saulės kolektorių sistemų projektus

Kaip mes padėsime apsispręsti, ko Jūs iš tiesų norite?

Prieš pradedant statybos darbus nuodugniai atsižvelgsime į Jūsų pageidavimus ir pagal juos paruošime išsamų projektą, kuriame atsispindės Jūsų įsivaizduojamas namas. Projektavimo metu bus parinkti ir su Jumis suderinti optimalūs pastato statybos kainos ir gyvenimo komforto sprendiniai. Jei statinio grožį galima suprasti abstrakčiai – tai jo kainą galima apskaičiuoti konkrečiai. Mums svarbu, kad Jūs suprastumėte ir įvertintumėte šiuos abu aspektus, todėl padėsime tarp jų susigaudyti. Pirmiausia, be kokių pliusų Jūs savo namo neįsivaizduojate ir kokie neišvengiami minusai Jums netrukdys džiaugtis namais. Taip pat, ar Jūs siejate namą su jo ir aplinkos kūrimo bei tobulinimo džiaugsmu, ar į namą žiūrite iš praktiškos pusės, duodančios laisvių Jūsų pomėgiams. Galiausiai suprantame, kad su laiku gali keistis Jūsų veikla ar laisvalaikis, todėl namą projektuojame taip, kad jis būtų patogus, praktiškas ir ekonomiškas.

Kodėl rekomenduojame natūralius ir laiko patikrintus sprendimus?

Aplinkai draugiškame name yra sveikiau gyventi, paprasčiau atrasti naujus pomėgius ar veiklas. Iš kitos pusės suprantame, kad gyvenimas keičiasi ir prireikus namą gali norėtis parduoti. Iš gerų, natūralių ir kokybiškų medžiagų pastatyto namo vertė yra daug didesnė. Ypač gali būti vertinamas kokybiškas rankų darbas, todėl prioritetą visuomet skiriame kokybiškoms medžiagoms. Žinoma, kokybiškų medžiagų kaina yra didesnė, bet visuomet yra verta pagalvoti, ar neverta būtent jas pasirinkti svarbiose vietose, papildomomis investicijomis ar atsisakant nebūtinų dalykų. Kitą vertus, kokybiškesnės medžiagos greičiausiai nereikės tiek prižiūrėti ar keisti. Mes tikime, kad kokybiškos, natūralios medžiagos yra išbandytos laiko ir dėl to patikimos. Geriausia yra klasika, bet moderni klasika – tiek architektūroje, tiek statyboje. Kitais žodžiais tariant – klasiką reikia užpildyti nauju turiniu.

Kodėl mumis galite pasitikėti?

Mes nesame jokių konkrečių medžiagų atstovai, todėl mums nesvarbu įsiūlyti konkrečius produktus. Mes visada stengiamės kvalifikuotai patarti, o leidžiame Jums patiems priimti sprendimus. Kad tai padaryti būtu lengva, mes padedame įvertinti visus teigiamus ir neigiamus niuansus, kad būtumėte laiku paskatintas ar perspėtas. Su kiekviena kvalifikuota mūsų konsultacija, pavyzdžiais ir Jūsų norais artėjame prie kokybiško rezultato, kuris yra gerai suprantamas ir išbaigtas.

NEMOKAMA KONSULTACIJA

Jūsų telefono numeris: Jūsų vardas:

 
 
 
© 2013 Visos teises saugomos
UAB „Vandentiekio ir šildymo sistemos“
Web dizainas ir programavimas AMBURIA branding
 
K. Donelaicio g. 30, LT-28141 Utena, Lietuva
Tel. / faksas.: +370 389 69763
Mob. tel.: +370 685 12250
 
El. paštas: sildymo.sistemos@takas.lt
Imones kodas 183853422
PVM kodas LT7838534219