Inžinerija

Kokiomis inžinerijos sritimis mes užsiimame?

Inžinerinių sistemų įrengimo pavyzdžiai

Kodėl namo inžineriniai sprendimai yra neatsiejami nuo namo ekonomijos?

Namo ekonomiškumo mes siekiame kompleksiškai: pradedant nuo namo projekto ir užbaigiant jo inžinerinėmis sistemomis. Šilumos, vandentiekio, nuotekų, ventiliacijos, kondicionavimo, elektros sistemos turi tiesioginę įtaką namo ekonomijai. Net ir smulkūs jų sutrikimai pastatytame name gali būti labai skausmingi, kai, dėl ribotos prieigos prie sistemos dalių, gali tekti ardyti niekuo nekaltą apdailą, o jums papildomai investuoti. Labai svarbus yra ne tik sistemų kokybės bet ir ekonomiškumo aspektas. Apsidžiaugę, kad daug sutaupėte statybų metu, galite labai nuliūsti kuomet daug kainuos namo eksploatacija. Pavyzdžiui, šildymo sistemos atveju mes parenkame tinkamiausią energijos šaltinį, o vandens sunaudojimą sumažinsime parinkę vandenį taupančius maišytuvus, net iki 3 kartų efektyvesnius, bet nesukeliančius jokio diskomforto Jums prausiantis.

Kaip mes padėsime maksimizuoti inžinerijos montavimo ir išlaikymo ekonomiją?

Inžinerinius tinklus, dėl jų specifinių reikalavimų ir galimo persidengimo, labai svarbu darniai suprojektuoti ir įgyvendinti. Mūsų architektai nuo pat projekto pradžios bendradarbiauja su visų sistemų inžinieriais, kad Jūsų pageidaujamos inžinerinės sistemos pastate būtų tvarkingai išdėstytos. Taip pat, be nuodugnaus sistemų testavimo ir sėkmingų bandymų sistemos nelaikomos užbaigtos. Mūsų sertifikuoti konstruktoriai tik tinkamai sumontuotas bei patikrintas sistemas leidžia paslėpti apdailininkams, kad iki minimumo būtų sumažintas poreikis kada nors jas perdarinėti ar taisyti, o pati sistema efektyviai ir be sutrikimų tarnautų Jums.

Ar vertėtų aklai sekti inžinerinių sprendimų naujovėmis?

Mes kreipiame didelį dėmesį į visas naujoves, bet visuomet jas vertiname pagal duodamą naudą namams, statomiems mūsų klimato juostoje. Iš pastaruoju metu aktualių sistemų, naudojančių atsinaujinančius energijos šaltinius, mes rimtai vertiname saulės kolektorius, kurie didžiausią efektyvumą pasiekia vasaros metu. Taip pat naudojame pačius moderniausius šilumos siurblius, galinčius žymiai sumažinti Jūsų namo išlaikymo kaštus. Deja, mūsų nuomone, efektyvus atsinaujinančių energijos šaltinių panaudojimas name įmanomas tik šalyje suformavus tinkamą įstatyminę bazę.

NEMOKAMA KONSULTACIJA

Jūsų telefono numeris: Jūsų vardas:

 
 
 
© 2013 Visos teises saugomos
UAB „Vandentiekio ir šildymo sistemos“
Web dizainas ir programavimas AMBURIA branding
 
K. Donelaicio g. 30, LT-28141 Utena, Lietuva
Tel. / faksas.: +370 389 69763
Mob. tel.: +370 685 12250
 
El. paštas: sildymo.sistemos@takas.lt
Imones kodas 183853422
PVM kodas LT7838534219